Lindr Pygmy 20 s redukčním ventilem CO2 BAJONET

20 l/hod
Vzduchový kompresor

Dobrá kvalita za rozumnou cenu

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• - na doporučení známého jsem si koupil zařízení bez kompresoru, jelikož si ho zakoupil on a kompresor nevyužívá, pivečko při použití co2 vydrží mnohem déle pitelné a díky redukčnímu ventilu si každý udělá nasycení dle chuti, já mám rád pivo bez bublinek a tento set mi to splní na 1000%. Teplotka ideální - velký teplotní rozsah.
    • - nepřišel jsem na žádný nedostatek

komu nechutná přesycené pivko v místní hospodě jako mi, není nic lepšího než si pozvat známé a načepovat si kvalitní mok

• , zakoupeno v Pivní Maják

Vše perfektní.

11 kg
Chladicí výkon
20 l/hod
Vzduchový kompresor

Pivní chlazení PYGMY 20 je určeno k profesionálnímu chlazení, stáčení a podávání kvalitně vychlazeného piva v domácím prostředí a menších zahradních party.

PYGMY 20 svým výkonem 15-20 l/hod. a malými rozměry 160 × 270 × 340 mm tvoří špičku mezi domácími stolními chladiči.

Chladící výkon 15-20 l/hod. (30-40 kvalitně vychlazených piv během jedné hodiny).

Moderní kompresorová chladící jednotka Lindr využívá vstupní energii k přímému převodu na chlad a tím zaručuje minimální energetickou náročnost.

Kvalitně vychlazené pivo je připraveno v thermobloku již po 2-4 min. od zapnutí přístroje.

Chladící technologie Lindr je o 45 % výkonnější než její elektrický příkon.

Kompletní konstrukce i šnek jsou zhotoveny z nerezové oceli.

Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti tohoto chladiče.

Tato "pípa s chlazením" patří mezi nejoblíbenější mezi našimi zákazníky

Výčepní zařízení řady PYGMY a PYGMY /K byla označena odbornou veřejností jako výčepní technika do 25 l/hod. s nejlepším poměrem ceny-výkonu-kvality-rozměru.

Sestava obsahuje:

Kontaktní pivní chlazení PYGMY 20

Naražeč BAJONET ; ZDE naleznete rozdělení pivovarů dle naražečů

Redukční ventil CO2

Hadice (standardně dodáváme veškeré hadice o délce 2m. Pokud byste si přáli delší, uveďte to prosím v objednávce do poznámky)

Patřičné rychlospojky odkapová miska k výčepnímu zařízení zdarma

Dobrá kvalita za rozumnou cenu

• - nepřišel jsem na žádný nedostatek