Lindr Pygmy 15/K

20 l/hod
Vzduchový kompresor

levni dobry

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

S produktem jsme nadmíru spokojeni, bude mít určitě velké využití až tomu bude doba přát. Produkt jsem doporučila známým, který ho pořídí jako vánoční dárek.
    Jinak velká spokojenost.

+ Funguje jak má.

- Vyžaduje kvalitní "krmení"

Příkon
334 W
Chladicí výkon
20 l/hod
Vzduchový kompresor

Výčepní zařízení LINDR s vestavěným kompresorem, určené k chlazení a stáčení piva v domácím prostředí a menších společnostech. Zařízení produkuje kvalitně vychlazené pivo již po 2-4 minutách. Kompletní konstrukce pivního chlazení i šnek jsou zhotoveny z nerezové oceli. Zařízení se doplňuje naražeči dle výběru, a hadicemi. Kompresor je možné vypnout v případě potřeby tlačit pivo jiným plynem. Vhodnou sestavu lze vybrat i v sekci Výčepní zařízení - soupravy.

levni dobry

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

Jinak velká spokojenost.

+ Funguje jak má.

- Vyžaduje kvalitní "krmení"

• Male vykonné

Používam ho docela často a ještě nezklamal.

• , zakoupeno v Lindr.cz

• manžel a zedníci byli moc spokojení, já už méně.....ale pivo mám ráda, škoda jen že nekoupili také mojí značku. H
  • , zakoupeno v Lindr.cz

• kvalitní zařízení splnˇující veškeré požadavky pivařů

tento produkt je vhodný pro malý kolektyv pivařů nebo pro střední zahradní párty já jsem spokojen a neměnil bych možná až budu pít trochu víc budu si muset koupit silnější, sle určitě bych zůstal u stejného výrobce jsem opravdu spokojen.

• , zakoupeno v HyperElektro.cz

• Malé kompaktní, pro domáci účel plně vyhovující
    • Různé rozměry vývodních hadiček.

Plně vyhovuje mám požadavkům, rodinné oslavy a akce.

• , zakoupeno v Lindr.cz

• výkonný pro zahradní slavnosti v soukromí,
    • jednoduché použití,
    • jednoduchá údržba,
    • skvělá obsluha

produkt je výborný k pro chalupáře, kteří mají rádi dobré pivo a společnost, ale nevyhledávají restaurační zařízení,
    produkt jsme měli možnost si pujčit na jednu akci, pak jsme ho viděli u známých, kde jsme měli možnost si ho vyzkoušet,
    zaujal nás svoji snadnou obsluhou, jednosuchým provedením a snadnou údržbou,
    určitě bych ho doporučila všem, kdo mají rádi pivo, mají chalupy a zahrady a v průběhu dne by si dali rádi jedno orosené a nemají po ruce hospůdku, výčepní zařízení, které jsme zvolili má široký záběr použití, svoji cenou si myslí, že je dostupný široké veřejnosti a za cenu, za kterou jsme ho pořídili i s kompresorem je bezkonkurečně nejlepší.

• vše

5 a půl pračky whirpool